RBD Para Siempre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD Para Siempre

Za sve fanove koji vole RBD i zele da oni opet budu zajedno!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nowa dewojka!!!

Ići dole 
AutorPoruka
roberta_bg
Raspitujes se o RBD
Raspitujes se o RBD
roberta_bg


Broj poruka : 51
Datum upisa : 08.01.2010

nowa dewojka!!! Empty
PočaljiNaslov: nowa dewojka!!!   nowa dewojka!!! EmptyPet Jan 08, 2010 11:37 pm

Poncho je ponovo nasao devojku.Naime,vec nekoliko meseci se zabavlja sa glumicom Damajanti Kvintanar,koju je upoznao na snimanju serije 'Terminales' u kojoj tumaci glavnu musku ulogu.
Poncho je nedavno i sam priznao da je veoma zadovoljan,te da je prvi put posle duzeg vremena iskreno zaljubljen.Poznavaoci prilika tvrde da je kada je ovo izjavio Alfonso zapravo aludirao na to da se nakon raskida sa Anahi nijednom nije iskreno zaljubio nego tek sada.Armiju Ponchovih obozavateljki veoma je razljutila cinjenica da je njihov idol nasao novu devojku,a posebno su mu zamerili sto ona nije zanosna lepotica vec samo obicna 'devojka iz komsiluka'.Ipak ocigledno je to da Alfonsu ni najmanje ne smeta,jer ponosno seta sa izabranicom svog srca i uziva u svakom danu koji provedu zajedno!Da su i njih dvoje zaista u vezi potvrdila je Damajanti.'Upoznali smo se pre nekoliko meseci u Kolumbiji,gde smo zajedno radili i od tog trnutka vise se nismo odvajali'izjavila je 25-godisnja glumica i dodala:'Veoma sam srecna sa njim i sigurna sam da je i njemu lepo.'Da li ce ova veza opstati ili ce se zavrsiti brzo poput letnjeg pljuska,pokazace vreme.Najvaznije je to da je Poncho preboleo Anahi i da je spreman da svoj zivot dalje zivi bez nje!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
nowa dewojka!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dewojka pewa isto kao Maite!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD Para Siempre :: RBD :: Poncho-
Skoči na: